Залиште заявку ЗАРАЗ та отримайте детальний кошторис свого ремонту БЕЗКОШТОВНО
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Вартість ремонту
гарантована договором і не змінюється в процесі роботи
Стандарт
від 199$/м²
Роботи під ключ
Технічний нагляд
Авторський нагляд
Управління проєктом
Дізнатись більше
Комфорт
від 249$/м²
Роботи під ключ
Технічний нагляд
Авторський нагляд
Управління проєктом
Дізнатись більше
Бiзнес
від 299$/м²
Роботи під ключ
Технічний нагляд
Авторський нагляд
Управління проєктом
Дізнатись більше
Вартість ремонту
гарантована договором і не змінюється в процесі роботи
Стандарт
від 199$/м²
Роботи під ключ
Технічний нагляд
Авторський нагляд
Управління проєктом
Дізнатись більше
Комфорт
від 249$/м²
Роботи під ключ
Технічний нагляд
Авторський нагляд
Управління проєктом
Дізнатись більше
Бiзнес
від 299$/м²
Роботи під ключ
Технічний нагляд
Авторський нагляд
Управління проєктом
Дізнатись більше
Наші проєкти
3 простi кроки від заявки до проєкту
Заявка на сайті
Залишаєте заявку та домовляєтеся про зустріч у зручний час.
Зустріч в офісі
Обговорюємо всі питання та знаходимо найкраще рішення для вас.
Розробка дизайн проєкту
Розробляємо дизайн проект та готуємо комерційнy пропозицію.
3 простi кроки від заявки до проєкту
Заявка на сайті
Залишаєте заявку та домовляєтеся про зустріч у зручний час.
Зустріч в офісі
Обговорюємо всі питання та знаходимо найкраще рішення для вас.
Розробка дизайн проєкту
Розробляємо дизайн проєкт та готуємо комерційнy пропозицію.

Займайтесь улюбленими справами доки ми робимо ремонт
Ремонт – це не лише будівельники. Менеджер проєкту, технічний координатор та дизайнер – це команда, яка займається саме вашим об'єктом.
Вам не потрібно витрачати свій час, кудись їздити, або щось перевіряти - вся звітність та комунікація у смартфоні. Ми беремо на себе усi клопоти пов'язані з ремонтом.
Ремонт Комфорт
Як вам зручно спілкуватись?
Дизайн
Як вам зручно спілкуватись?
Ремонт під ключ
Управління проектом. Всі роботи під ключ. Чорнові матеріали. Чистові матеріали. Комплектація меблями. Комплектація технікою.
Як вам зручно спілкуватись?
Ремонт Стандарт
Як вам зручно спілкуватись?
Ремонт Бiзнес
Як вам зручно спілкуватись?
Ще не прийняли квартиру від забудовника?
Допоможемо скласти оглядовий ордер! Ми подбаємо про те, щоб ваш прийом квартири був професійним та безпечним.
Як вам зручно спілкуватись?
Скажіть, а..
Інші компанії називають ціну на ремонт нижче. Ви дорога компанія?
Насправді ціни у всіх приблизно однакові. Багато заради конкуренції повідомляють спочатку дуже низьку вартість, щоб пізніше виставити окремі рахунки на окремі роботи, інструменти та інше. У процесі ремонту зупинити його складно. І реальна ціна непомітно зростає у рази. Навіть на рівні аудиту кошторису не завжди можна виявити.Подекуди можуть просто не виконувати регламенти та СНІПи – замість потрійного шару штукатурки зробити подвійний, або вибрати перетин електричного кабелю, що не відповідає потужності.

Вартість чорнових матеріалів та послуг компаній, які включають роботи під ключ, буде приблизно однакова. Найбільшу різницю у вартості ремонту становлять чистові матеріали, вартість яких залежить від побажань клієнта. Це може бути як 200 $ за кв.м, так і 2000 $ і навіть набагато більше.
Є й об'єктивні чинники зниження ціни у багатьох – але тут ви вже маєте самі вирішувати для себе.

Пам'ятайте! Якщо вам запропонують суттєву знижку по відношенню до ринкової ціни, будьте готові до додаткових непередбачених платежів та низької якості. Чи варто ризикувати?

Чи змінюється ціна у процесі робіт?
Ні. Ціна фіксується перед початком ремонту та ніколи не змінюється в процесі.
Яка гарантія на ремонт?
Ми надаємо гарантію на ремонт під ключ терміном на 2 роки. Цього часу більш ніж достатньо для виявлення та виправлення технічних нюансів (але і це поодинокі випадки). Насправді, якщо в ремонті є дрібні недоліки, то вони показують себе буквально в перші місяці, і, звичайно ж, ми їх негайно і безкоштовно усуваємо.

Гарантія на ремонт, яку надає компанія, говорить насамперед про її надійність та про впевненість у якості послуг, що надаються.
Скільки часу займає ремонт?
На час проведення ремонту впливають багато факторів, основними з таких є:

1. Тип житлового комплексу, у якому розташоване приміщення (новобудова, старий фонд чи вторинне житло).
2. Метраж приміщення, кількість кімнат і навіть висота стель.
3. Складність перепланування. Кількість демонтажних та монтажних робіт.
4. Наявність вантажного ліфта. Якщо немає можливості користуватися вантажним ліфтом, доведеться всі виноси та підйоми здійснювати сходами. Це значно ускладнює процес.
5. Вибір типу ремонту та загальної складності проекту (стандарт, комфорт, бізнес, або інвестиційний ремонт)

Виходячи з нашого досвіду реалізації ремонтів під ключ, в середньому ремонт однокімнатної квартири в новобудові триває близько 3 місяців, двокімнатної - близько 4 місяців; а якщо площа приміщення більша за 100 квадратних метрів – близько 6 місяців. Попередні терміни ви можете уточнити у нашого менеджера, взявши за орієнтир схожі проекти нашого портфоліо. Але точну оцінку ми можемо надати безпосередньо виконавши всі етапи підготовки вашого проекту.
Хто займаєтеся закупкою та доставкою матеріалів?
Усі закупівлі та логістику ми беремо на себе.
В інтернеті ви можете знайти багато сумнівних складів, що продають матеріали за низькими цінами. Це підкуповує недосвідчених замовників, від чого в результаті страждає якість та довговічність ремонту.
Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, які гарантують якість продукції, її наявність та своєчасність доставки.
Чи можна переглянути готові об'єкти?
Так, зазвичай у нас у роботі завжди кілька об'єктів на різних стадіях. Можна під'їхати на якийсь із об'єктів, ми охоче їх демонструємо. Ви можете переконатися, яка якість, як виконуються роботи. Нам не доводиться соромитись за те, що ми робимо.
Якщо я замовлю у вас ремонт, чи потрібно мені купувати будматеріали?
Ні, вам не потрібно буде купувати матеріали самостійно. Усі закупівлі та логістику ми беремо на себе.
Ми робимо максимально деталізований проект, потім ретельно розраховуємо вартість ремонтних робіт, чорнових і чистових матеріалів.Після цього ви отримуєте детальну комерційну пропозицію, де будуть чітко зафіксована вартість, яка у 100% випадків залишається фіксованою протягом усього ремонту. Якщо вас все влаштовує – ми підписуємо договір та приступаємо до реалізації вашого ремонту.
Тому ви можете бути спокійними, абсолютно усі питання, які стосуються реалізації вашого ремонту, ми беремо на себе. Наша компанія оплачує, приймає та контролює постачання матеріалів з наших складів чи складів партнерів.

Що таке дизайн проєкт? Навіщо він потрібен? Чи можна обійтись без нього?
Щоб не було жодних складнощів під час будівництва, незалежно - з нашою компанією, чи з іншого, потрібно відповісти на питання, як виглядатиме квартира. Потрібно буде підібрати меблі, сантехніку, двері, оздоблювальні матеріали, світильники, продумати, як і де будуть прокладені дроти, як буде укладена плитка.
Це повна проектна документація, де чітко зазначено, де і на якій поверхні що буде зроблено і який буде використаний матеріал плюс зазначені матеріали, їх специфікації, артикули, де купити. Наприклад, прораховано кількість штук плитки. Буде визначено, де будуть стояти якісь меблі, вимикачі, сантехніка.
Дизайн-проект містить 30-50 аркушів схем, розрізів, розгорток, відомостей та специфікацій
Наявність проекту дозволяє уникнути безлічі потенційних помилок будівельників, дозволить зробити ремонт ШВИДШИЙ, ЯКІСНІШИЙ І ДЕШЕВШИЙ.
Чи можу я подивитись помешкання з готовим ремонтом?
Звісно! Ми максимально відкриті для наших клієнтів та з радістю надамо всю необхідну інформацію. Починаючи з першої зустрічі, ви дізнаєтеся все про наші проекти, ознайомитесь з комерційними пропозиціями, що допоможе вам співставити ремонти з їх вартістю та отримати максимальне розуміння. Також ми надаємо всі договори, пояснюємо специфіку роботи та відповідаємо абсолютно на всі запитання. В окремих випадках ми запрошуємо на зустріч керівників напрямів дизайну, або технічної частини для максимально експертної консультації.
Перегляд об'єктів, як правило - це заключний етап нашого з вами діалогу. У нас паралельно ведуться десятки ремонтів у різних частинах Києва. І ми з радістю можемо підібрати для екскурсії зручний об'єкт, як у плані логістики, так і в плані етапу ремонтних робіт, який вас зацікавить.
Крім живої екскурсії на об'єкт, ви завжди можете подивитися етапи ремонтів на нашій Instagram сторінці. Ми вільно ділимося повною інформацією з наших об'єктів, від дизайн-проекту і до клінінгу. У наших актуальних історіях у Instagram ви можете побачити абсолютно усі етапи реалізації ремонту кожного з наших об'єктів та зрозуміти для себе наш підхід, технологію та порівняти з результатом.
Як відбувається контроль якості?
Якість – це окрема та особлива тема у ремонті. Адже якщо подивитися на статистику, то більше ніж 90% замовників не задоволені результатом свого ремонту.
Маючи величезний досвід спілкування із замовниками та реалізації ремонтів під ключ,ми вивели своє ідеальне розуміння якості, яке чудово працює і не залишає запитань ні в кого. Відповідь складається з двох пунктів – фіксовані стандарти та додатковий контроль.
Всі наші об'єкти реалізуються згідно точно визначеними технологіями, з дотриманням усіх норм, послідовностей та критеріїв якості. За цим же критерієм ви можете оцінити роботу буквально на кожному етапі.
Також ми практикуємо багаторівневу перевірку. Коли на кожній стадії ремонту об'єкт перевіряється відповідно до стандартів менеджером проекту, а в окремих випадках аудит додатково проводить наш технагляд.
Таким чином, підписавши з нами договір, ви отримуєте гарантію реалізації ремонту під ключ з чітким дотриманням усіх правил. Але, крім цього, ми постійно перевіряємо себе на якість виконання кожного етапу ремонтних робіт.
Чи потрібно платити за весь ремонт одразу?
Ні, не потрібно. Оплати ми розбиваємо на кілька платежів з прив'язкою до графіка виконання ремонтних робіт, який ми також фіксуємо в договорі.
При цьому самі платежі також поділяються за призначенням оплат, наприклад: послуги компанії, підрядні роботи, чорнові матеріали, чистові матеріали. Загалом ці оплати скомпоновані таким чином, щоб з одного боку – не завантажувати вас великою кількістю транзакцій, з іншого – не порушувати загальний графік реалізації ремонтних робіт.


Телефонуйте та бронюйте час зустрічі
прямо зараз!
Ми з радiстю відповімо на всі ваші запитання
Новини та інсайти про ремонт i не тiльки
в нашому блозi про ремонт та дизайн
© НОВИЙ РЕМОНТ 2021
м. Київ, вул. Глибочицька, 32Б
(063) 226 70 77 (098) 007 21 12
Для партнерів: (098) 552 62 95
Made on
Tilda